HEEC Põleva Kivi Rattamaraton

See võistlus oli selle hooaja esimene A kategooria võistlus ja muidugi tuli ka parim lõppkoht – 256. Hehee. Ütleme nii, et minek oli tegelikult päris hea. Positiivne on ka see, et tasapisi hakkab krampide värk jalgades mingist otsast hargnema. Krampe jalgades ei olnud. Muutsin põhimõtteliselt kahte asja ehk hakkasin võtma magneesiumi regulaarselt ja võistluse ajal tarbisin rohkem vett.

Vorm on küll juba päris hea aga kui metsas ennast teiste meestega võrdled, siis on ikka pikk tee veel tugevaks saamise nimel ees. Aga kui mõelda, et ainult 6 kuud trenni on seljataga 209 treeningtunniga, siis pole üldse hullu.

Sõit ise läks hästi. Rohkema vee tarbimisega tekib ka probleem veepudeli täitmise osas TP-des, mis võtab aega ja siis peab jälle nendest inimestest mööda sõitma, kellest vahepeal sai mööda kangutatud. Üks pika blondi patsi ja punase kiivriga Veloplus Torq ProTeam’i naine sõitis ees hea tempoga ja kuna ma mööda ei suutnud sõita, suutsin vaid pingutades järgi sõita, siis ühes TP-s ma läksin pudeleid täitma ja ta sõitis edasi. Peale seda saingi võtta eesmärgiks ta uuesti kätte saada ja sain ka 😉 Aga siis mingil hetkel ma ei tea kas ta väsis ära või ma sain tugevamaks aga sõitsin mööda ja kuni lõpuni sai ikka tempot hoida. Finišisirgel kangutasin veel mingist tüübist ette aga koridori paremas ääres olid mingid augud ja prantsatasin koguaeg sinna sisse ja inimesed juba karjusid, et tuleb tagant, tuleb tagant. Üle finišijoone jõudsime täpselt ühel ajal. Meil mõlemal oli täpselt sama lõpuaeg aga ma sain finišiprotokollis ette mingitel asjaoludel.

Distants: 59km
Minu aeg: 3.05.37 (võitja aeg: 2:13:21)
Tõusu kokku: 417m
Kadents: 85rpm
Keskmine kiirus: 19.1km/h
Keskmine pulss/max pulss: 173/194
Lõpetajaid: 436
Minu lõppkoht: 256

Progress(kaotusprotsent võitjale):
14.05 Vooremäe – 53.6%
04.06 Lähte – 44.2%
02.06 Raplamaa – 63.3%
02.07 Põleva kivi rattamaraton – 39.3%